8.6 C
Ohrid
недела, ноември 29, 2020
Почетна Македонија Охриѓани започнаа да халуцинираат: Извадија маса на сред улица и започнаа со...

Охриѓани започнаа да халуцинираат: Извадија маса на сред улица и започнаа со пцовки како да се во кафана.

Translate (Eng):[gtranslate]

На интернет се појави видео, како охриѓани го поминуваат своето време во карантин. Очигледно дека коронавирусот почна да влијае психичи па луѓето почнаа да халуцинираат дека се во кафана….

Во продолжение погледнетего видеото што го објави еден охридски портал.

РЕКЛАМА
- Реклами -