22.8 C
Ohrid
среда, јули 28, 2021
Почетна Македонија Изреволтран жител од Студеничани: Море јеу не сакам антена од Космофон ќе...

Изреволтран жител од Студеничани: Море јеу не сакам антена од Космофон ќе фрлим бомба, така да му кажеш на директорот !!

Translate (Eng):[gtranslate]

Во што е проблемот господине?

Проблемот е што вие крадите пари од картичките!!

А што има врска кредитот со антените?

РЕКЛАМА

Абе не го сакам антените во мојто село, знајш ли кој сам ја?

Ова е дел од разговорот од изреволтираниот жител на Студеничани во врска со 5g антените…. 🙂

- Реклами -