4 C
Ohrid
петок, февруари 26, 2021
Почетна Македонија Полицијата мака си мачи со пијаниците во Струга. (Видео)

Полицијата мака си мачи со пијаниците во Струга. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Време од полициски час, а луѓето во Струга се запиле претпразнично па не им се оди дома. Полицијата затекнувајќи прекршители за време на полициски час ги предупредува да си одат дома да не бидат казнети, но како што може да забележете и на самото видео и тие сакаат да си одат но алкохолот не им дава, ”им ги врзал  двете нозе”

РЕКЛАМА
- Реклами -