4.3 C
Ohrid
понеделник, март 8, 2021
Почетна Македонија Началници во МВР со десетина лица виеле оро во време на полициски...

Началници во МВР со десетина лица виеле оро во време на полициски час??

Translate (Eng):[gtranslate]

Телевизијата А1 Он објави снимка за која тврди дека високи полициски службеници- началници на МВР наводно  виеле оро заедно со повеќе луѓе за време на полициски час.

Снимката како што тврди А1 Он е од тетовското село Копанце и наводно на неа присуствувале високи полициски службеници.

Снимката е со многу слаб квалитет и на неа тешко може да се види местото на настанот и кој учествувал.

РЕКЛАМА

Погледнете сами

 

- Реклами -