9.7 C
Ohrid
среда, февруари 24, 2021
Почетна Македонија Во напуштена куќа во Прилеп пронајден е машки труп на 36 годишна...

Во напуштена куќа во Прилеп пронајден е машки труп на 36 годишна возраст.

Translate (Eng):[gtranslate]

На 01.05.2020 во 12.35 часот било пријавено дека во Прилеп, во руинирана куќа на ул.„Кузман Јосифовски-Питу“, бил пронајден починат И.С.(36) од Велес. Од страна на лекар била констатирана смрт, без траги на
насилство. Извршен бил увид на местото на настанот од Јавен обвинител и увидна екипа од Полициската станица Прилеп. По наредба на Јавен обвинител телото на починатиот е дадено на обдукција.

РЕКЛАМА
- Реклами -