6.9 C
Ohrid
недела, март 7, 2021
Почетна Македонија Девојче пронајдено на Бит-пазар.

Девојче пронајдено на Бит-пазар.

Translate (Eng):[gtranslate]

Девојче е пронајдено во околината на Бит-пазар и во моментов се наоѓа во полициската станица.

Нејзината фотографија е споделена на социјалните мрежи за побрзо пронаоѓање на родителите.

РЕКЛАМА
- Реклами -