23.9 C
Ohrid
вторник, септември 21, 2021
Почетна Македонија Вознемерувачко:Полицајци во Тетово снимени како тепаат човек на улица?

Вознемерувачко:Полицајци во Тетово снимени како тепаат човек на улица?

Translate (Eng):[gtranslate]

На Твитер беше објавена снимка за која се тврди дека е направена во Тетово а на која се гледаат полицајци како вадат лице од автомобил па почнуваат да го тепаат. Не е познато за што се работи.

РЕКЛАМА
- Реклами -