7.9 C
Ohrid
четврток, февруари 25, 2021
Почетна Македонија Самка Ибраимоски не мирува со статусите: Сите вие што не верувате во...

Самка Ибраимоски не мирува со статусите: Сите вие што не верувате во Корона да одите без маска кај болните во инфективно..

Translate (Eng):[gtranslate]

Пратеникот Самка секојдневно не изненадува со неговите паметни мисли и мудрости, тој вечерва објави уште еден фејсбук статус на неговата страница со порака за тие што не веруваат во коронавирусот.

 

РЕКЛАМА
- Реклами -