5.3 C
Ohrid
петок, март 5, 2021
Почетна Македонија Ангел од инфективно до владата: Ви благодариме за шамарот што ни го...

Ангел од инфективно до владата: Ви благодариме за шамарот што ни го удривте

Translate (Eng):[gtranslate]

До граѓаните: Уживајте во поклонетата предизборна слобода. И .. чувајте се дечки.

Не сакам да се сретнеме на инфективно, напиша Ангел Драскачев на Фејсбук.

До власта: Направивте огромна грешка. Ви благодариме за шамарот што ни го удривте.

РЕКЛАМА

Искрено ваш: Техничар Ангел.

- Реклами -