5.9 C
Ohrid
сабота, март 6, 2021
Почетна Свет ЈА ОТКАЖАЛ ВЕНЧАВКАТА ЗАТОА ШТО СЕМЕЈСТВОТО НА ДЕВОЈКАТА САКАЛЕ ДА ГИ СЛУШААТ...

ЈА ОТКАЖАЛ ВЕНЧАВКАТА ЗАТОА ШТО СЕМЕЈСТВОТО НА ДЕВОЈКАТА САКАЛЕ ДА ГИ СЛУШААТ ЗА ВРЕМЕ НА СЕКС

Translate (Eng):[gtranslate]

Британец ја откажал венчавката со својата девојка, поради бизарниот обичај и услов кој го добил од нејзиното семејство. Тие побарале од него, да останат позади вратата, за време на нивната прва брачна ноќ и да му аплаудираат за добро завршената работа.

Младоженецот кога го слушнал барањето, одлучно одбил и решил да ја откаже венчавката. Тој не сакал да се предомисли, ниту кога вереницата му предложила да се преправаат дека спиат заедно, за да ги удоволат барањата на нејзиното семејство.

РЕКЛАМА
- Реклами -