8.2 C
Ohrid
петок, февруари 26, 2021
Почетна Забава Дедово им објасни на политичарите во Македонија зошто не ги бива.. (Видео)

Дедово им објасни на политичарите во Македонија зошто не ги бива.. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Погледнете го видеото во продолжение и дознајте зошто не ги бива политичарите во Македонија:

РЕКЛАМА
- Реклами -