5.9 C
Ohrid
сабота, март 6, 2021
Почетна Македонија (ВИДЕО) Им влезе во двор со автомобил во село Богомила

(ВИДЕО) Им влезе во двор со автомобил во село Богомила

Translate (Eng):[gtranslate]

Сообраќајна незгода во село Богомила, во која во видеото јасно се гледа како возачот изгубил контрола врз возилото и прво удира во приколка која стои покрај патот, па потоа влегува во нечиј двор, се појави на youtube каналот.

Направена е само материјална штета, а за повредени лица за сега нема информација, пренесува порталот Велесденес.мк.

РЕКЛАМА
- Реклами -