6 C
Ohrid
среда, март 3, 2021
Почетна Македонија Се најавува враќање на полицискиот час од 22 од 5 часот

Се најавува враќање на полицискиот час од 22 од 5 часот

Translate (Eng):[gtranslate]

Според неофицијални информации се најавува дека повторно ќе се воведе полициски час.

Истиот се најавува дека ќе започне во 22 часот и ќе трае до 5 часот наредниот ден.

Повеќе и детални информации се очекуваат во текот на денот.

РЕКЛАМА

Skopje24

- Реклами -