Се најавува враќање на полицискиот час од 22 од 5 часот

Според неофицијални информации се најавува дека повторно ќе се воведе полициски час.

Истиот се најавува дека ќе започне во 22 часот и ќе трае до 5 часот наредниот ден.

Повеќе и детални информации се очекуваат во текот на денот.

Skopje24

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here