23.9 C
Ohrid
вторник, септември 21, 2021
Почетна Македонија Доколку сакате нешто да украдете во скопските маркетите ''Зур'' еве што ќе...

Доколку сакате нешто да украдете во скопските маркетите ”Зур” еве што ќе ви се случи…..

Translate (Eng):[gtranslate]

Сите што ги фатиле како крадат во ЗУР маркети ги лепат на врата како на некролог.

Немојте да крадете ако не сакате да ве стават на огласна табла…

РЕКЛАМА
- Реклами -