-2.1 C
Ohrid
вторник, ноември 30, 2021
Почетна Македонија На 35 годишна возраст денес почина Ирена Шумкоски, вработена во Државната комисија...

На 35 годишна возраст денес почина Ирена Шумкоски, вработена во Државната комисија за жалби по јавни набавки.

Translate (Eng):[gtranslate]

По кратко боледување, вчера на 35-годишна возраст почина Ирена Шумкоски, член на Државната комисија за жалби по јавни набавки.

Ирена Шукоски е родена 1984 година, а член е на Дражавна комисија за жалби по јавни набавки од ноември 2018 година. Државната комисија изразува длабоко сочувство до семејството.

РЕКЛАМА