16 C
Ohrid
понеделник, мај 17, 2021
Почетна Забава Ценовникот на елитните ескорт девојки: Што добивате за 100 или 500, а...

Ценовникот на елитните ескорт девојки: Што добивате за 100 или 500, а што за 1000 евра? 200 евра чини само… 

Translate (Eng):[gtranslate]

За викенд можам да заработам и 3500 евра!’’, вели една од сексуалните работнички. Таа додава дека постојано и доаѓаат мажи со неморални понуди.

За дружење кое вклучувало и перверзии, биле волни да и платат и 200 евра по час. Бев згрозена кога сфатив дека тие девојки кои се представуваат како хостеси, така со години живеат и заработуваат.

Сите тие биле елитни проститутки. За придружба на богатите тајкуни по ден можат да заработат и 1000 евра. Јасно, во цената е вклучен и секс. Нема единствени цени, воглавно зависи од желбите на клиентот и длабочината на џебот. Сексот за една ноќ во луксузен хотел чини 1000 евра и тоа го бараат само оние со најдлабок џеп. Дополнителните услуги, за орален секс на пример, треба да доплатат дополнителни 150 евра. Девојките се впуштаат во тоа, заработката е брза, нема предигра ниту заведување.

РЕКЛАМА

Но, покрај парите, клиентот пред сексот речиси секогаш бесплатно им даваат кокаин. Ги опиваат, а потоа ги одведуваат на договореното место. Се плаќа однапред. Девојките често учествуваат во секс со повеќе клиенти, дури и со десетмина. Така одеднаш се заработуваат 1500 евра. Секако, девојките се согласуваат бидејќи се убиени од бело (кокаин). Другиот ден, тие воопшто не се сеќаваат на претходната ноќ. Најчестата заработка е 400 евра и тоа се добива за секс со двајца.

“Проститутките се порачуваат преку посредник, кој има широк круг на познаници од различни сфери на животот. Во тоа учествуваат сите од тој свет, баш сите. Естрадните менаџери се најбарари, тие можат да измамат девојка, да ја направат славна, а потоа таа е барана роба. Сексот со хостеси во кафулиња и клубови можат да го договараат и сопствениците на тие објекти, но и келнерите. Тоа е голема мрежа, цел паралелен свет.

Превземено од relaxirano.com прочитајте повеќе тука

- Реклами -