11.2 C
Ohrid
понеделник, мај 10, 2021
Почетна Македонија Македонија доби нов ракометар, а тоа е Али Ахмети (ВИДЕО)

Македонија доби нов ракометар, а тоа е Али Ахмети (ВИДЕО)

Translate (Eng):[gtranslate]

Новиот видео спот на ДУИ ги зачуди многумина. Имено во спотот лидерот на ДУИ, Али Ахмети, игра ракомет.

Погледнете:

РЕКЛАМА
- Реклами -