4.2 C
Ohrid
вторник, јануари 18, 2022
Почетна Македонија Македонија доби нов ракометар, а тоа е Али Ахмети (ВИДЕО)

Македонија доби нов ракометар, а тоа е Али Ахмети (ВИДЕО)

Translate (Eng):[gtranslate]

Новиот видео спот на ДУИ ги зачуди многумина. Имено во спотот лидерот на ДУИ, Али Ахмети, игра ракомет.

Погледнете:

РЕКЛАМА