11.8 C
Ohrid
понеделник, мај 17, 2021
Почетна Македонија Видео- Погодете која е мистериозната личност со Катица Јанева на гости кај...

Видео- Погодете која е мистериозната личност со Катица Јанева на гости кај Боки 13???

Translate (Eng):[gtranslate]

Проструи ретко видео на кое се снимени Боки13 Катица Јанева и мистериозна личност на гости во супер луксузниот стан на Боки13. Од видеото се гледа дека гостите и домаќинот се во опуштен разговор. Погледнете го видеото и сами проценте која е личноста што ја придружува Катица Јанева. Мистериозно е и кој ја направил снимката од суперлуксузниот стан на Боки погледнете во каков раскош живее

РЕКЛАМА
- Реклами -