22.9 C
Ohrid
среда, јуни 23, 2021
Почетна Македонија Зоран Заев го користи одморот за да снима видео спотови како вози...

Зоран Заев го користи одморот за да снима видео спотови како вози мотор, со цел да ни го покаже правиот пат. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Екс премиерот и лидер на СДСМ, Зоран Заев по неговата победа на предвремените парламентарни избори сними краток видео спот со неговиот мотор за долги патеки при што како да најави дека точно знае каде е правиот пат и каде треба да се движи земјава.

Патот напред е потврден!

Патот напред е потврден!

Posted by Seir on Четврток, 16 јули 2020

РЕКЛАМА
- Реклами -