18.9 C
Ohrid
среда, септември 22, 2021
Почетна Македонија Емир Усеини од Тетово: „Луѓето да не кријат дека го имаат вирусот''...

Емир Усеини од Тетово: „Луѓето да не кријат дека го имаат вирусот” (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

„Луѓето да не кријат дека го имаат вирусот“, ваков апел упати Емир Усеини од Тетово.

Тој во своето видео обраќање вели дека само на тој начин ќе ги заштитиме другите.

„Со ова ќе ги заштитат другите од опасноста и само така сите ќе бидеме безбедни“, вели Усеини.

РЕКЛАМА
- Реклами -