Вистинска радост за жените: Згоден маж се шетал со маска наместо ѓаќи по улица..

Фотографијата која го обиколи светот шокираше многумина. Фотографиран е маж како шета гол низ центарот на Лондон, а на себе имал само заштитна маска која ја носел како „гаќи“

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here