13.9 C
Ohrid
сабота, септември 18, 2021
Почетна Свет Вистинска радост за жените: Згоден маж се шетал со маска наместо ѓаќи...

Вистинска радост за жените: Згоден маж се шетал со маска наместо ѓаќи по улица..

Translate (Eng):[gtranslate]

Фотографијата која го обиколи светот шокираше многумина. Фотографиран е маж како шета гол низ центарот на Лондон, а на себе имал само заштитна маска која ја носел како „гаќи“

РЕКЛАМА
- Реклами -