13.9 C
Ohrid
сабота, септември 18, 2021
Почетна Забава И медицинскиот персонал реши малку да се опушти, бидејќи ова со Короната...

И медицинскиот персонал реши малку да се опушти, бидејќи ова со Короната не се издржува…

Translate (Eng):[gtranslate]

Да погледнеме како се забавуваат изралеските борци против короната.

РЕКЛАМА
- Реклами -