22.9 C
Ohrid
среда, јуни 23, 2021
Почетна Македонија Заев: ''Со СДСМ платите растат толку брзо што народот за скоро време...

Заев: ”Со СДСМ платите растат толку брзо што народот за скоро време ќе нема ни каде да ги троши”

Translate (Eng):[gtranslate]

Со СДСМ платите растат побрзо и за време на светска криза. Покажавме како домаќински се работи во интерес на граѓаните, напиша Заев на својот профил на Фејсбук.

РЕКЛАМА
- Реклами -