23.4 C
Ohrid
понеделник, август 2, 2021
Почетна Македонија УЈП стави на распродажба запленети автомобили, камиони , булдожери, трактори

УЈП стави на распродажба запленети автомобили, камиони , булдожери, трактори

Translate (Eng):[gtranslate]

Управата за Јавни Приходи ќе стави на распродажба повеќе движни и недвижни предмети кои биле запленети од правни и физички лице за кои не платиле данок.

Јавната ауукцијата е закажана за 31 Август а на листата се наоѓаат ,автомобили, камиони , булдожери, трактори и други предмети.

За повеќе детали слдете го линкот овде 

РЕКЛАМА

- Реклами -