22.8 C
Ohrid
среда, јули 28, 2021
Почетна Забава Битолчани застанаа во одбрана на Нефи Усеини: Еден инвеститор ни дојде и...

Битолчани застанаа во одбрана на Нефи Усеини: Еден инвеститор ни дојде и тој ни го уапсивте.

Translate (Eng):[gtranslate]

Твитерџиите и овој пат како и секогаш ја искажаа својата креативност. Абе еден човек почна да интвестира во Битола, и него го уапсивте…. Зошто ја мразите Битола?!! стои во твитот на ”Шефо од работа”

Нема достапен опис

РЕКЛАМА
- Реклами -