17.9 C
Ohrid
сабота, мај 25, 2024
ПочетнаЗабаваПогледнете како изгледа мајката на нашиот ''Талат од Џепшиште''.

Погледнете како изгледа мајката на нашиот ”Талат од Џепшиште”.

Дритон има профили на социјалните мрежи, но ретко објавува фотографии и споделува приватни моменти.

Сепак, одвреме – навреме некогаш знае да направи исклучок и да сподели по некоја фотографија или да покаже член на неговото семејството.

Така беше и овој пат кога во кусите приказни на „Инстаграм“ одново објави фотографија од неговата мајка.

Имено, Талат ја бакнува мајка му во образ додека таа држи цвет црвена роза во рацете, а во описот напишал:

-Мајка.

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Вучиќ: Ме погоди тоа што Северна Македонија гласаше за резолуцијата за Сребреница

Претседателот на Србија, Александар Вучиќ, синоќа во Белград изјави дека е погоден од гласањето на резолуцијата за Сребреница од Северна Македонија во Генералното собрание...

82-годишен дедо истепал 66-годишен Скопјанец.

На 23.05.2024 во 13.00 часот во СВР Скопје, А.Ј.(66) од Скопје пријавил дека околу 12.00 часот во неговиот двор, на подрачјето на Гази Баба,...

Матурант ја предизвикал ноќната сообраќајка во Штип

Матурант ја предизвикал ноќната сообраќајка во Штип Матурант ја предизвикал сообраќајната несреќа што синоќа по полноќ се случи на ул. „Гоце Делчев“ на влезот од...

Велосипедистите в недела ќе возат во чест на Васил Јанкула-Нашиот Преспански херој !!!

Оваа недела со почеток од 9 часот велосипедистите од цела Македонија ќе возат околу Охридско езеро во чест и сеќавање на Васил Јанкула познат...