22.9 C
Ohrid
петок, јуни 14, 2024
ПочетнаЗабаваДушко Тошиќ се подновил со Јахта, па ја поканил Северина- Да му...

Душко Тошиќ се подновил со Јахта, па ја поканил Северина- Да му пее….

Душко Тошиќ, се уште легалниот сопруг на Јелена Карлеуша е во Истанбул и објави дека ужива додека шета по Босфорот. Најмногу внимание привлече закотвената јахта. Објасни и зошто и пишал на Северина.

Неодамна купив јахта која е усидрена на Босфор.Сакав да прославам и пријателите од групата на „Ватсап“ ми предложија Северина да ни пее.Тоа е причината за мојот контакт-објасни фудбалерот.

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Седумте лица кои упаднаа во М-НАВ осудени условно: Немало докази дека била загрозена безбедноста

Основниот кривичен суд Скопје денеска донесе пресуди врз основа на предлог-спогодби со седум лица обвинети како соизвршители на кривично дело – Спречување на службено...

Презентирано првото албанско оклопно возило “ШОТА”

Албанската компанија „Тимак“ го комплетираше првото албанско оклопно возило, кое ќе биде претставено на изложбата за одбрана и безбедност „Еуросатори“ во Париз. Во претставувањето на...

Груевски распали по Јанкулоска: Ќе беше далеку похрабро ако таа побараше политички азил, отколку да мести други луѓе за да се спаси себеси

МАКЕДОНИЈА Груевски за Јанкулоска: Ќе беше далеку похрабро ако таа побараше политички азил, отколку да мести други луѓе за да се спаси себеси Автор: Деск 4NEWS.MK 14/06/2024 11:31 Во...

По 100 и 200 евра од општина Бутел за најдобрите основци

Под мотото „По правилниот пат чекорам” општина Бутел ја продолжува традицијата која ја започнаа минатите години и доделија парични ваучери на најдобрите ученици...