8.8 C
Ohrid
вторник, ноември 24, 2020
Почетна Македонија 30 годишен маж се обидел да силова 76-годишна старица од Куманово.

30 годишен маж се обидел да силова 76-годишна старица од Куманово.

Translate (Eng):[gtranslate]

Вчера во СВР Куманово 76-годишна жена од Куманово пријавила дека истиот ден околу 11.30 часот лице на возраст од 30 до 35 години се обидело да изврши полов напад врз неа.

Се работи на целосно расчистување на случајот, соопштија од МВР.

РЕКЛАМА
- Реклами -