6.4 C
Ohrid
вторник, март 2, 2021
Почетна Македонија (Видео) Се запали автобус на автопатот Скопје Штип.

(Видео) Се запали автобус на автопатот Скопје Штип.

Translate (Eng):[gtranslate]

Телевизија Вис објави дека гори автобус на автопатот Скопје – Штип


за овој настан повеќе информации очекувајте во текот на денот

РЕКЛАМА
- Реклами -