19.9 C
Ohrid
сабота, мај 25, 2024
ПочетнаМакедонијаМомчето кое се јави во Брза Помош и тераше мајтап, сега јавно...

Момчето кое се јави во Брза Помош и тераше мајтап, сега јавно се извинува кон сите. (Видео)

Пред неколку часа споделивме видео како еден Македонски Тик Токер се јавува во Брза помош и тера мајтап со зборовите ‘“ми гори, ве молам побрзо”. Колевски не исконтактира приватно и побара да се повлече објавата со тоа што јавно ќе им се извини на сите медицински лица и пошироката јавност за неговата невкусна шега…..

 

@__kolevskiZnacii lugee naprav greska stvarno se izvinuvam likeneto go vidovo za d avidat poeke luge IZVINETE ##foryou ##foryoupage ##fyp ##fyr

♬ original sound – __kolevski

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Вучиќ: Ме погоди тоа што Северна Македонија гласаше за резолуцијата за Сребреница

Претседателот на Србија, Александар Вучиќ, синоќа во Белград изјави дека е погоден од гласањето на резолуцијата за Сребреница од Северна Македонија во Генералното собрание...

82-годишен дедо истепал 66-годишен Скопјанец.

На 23.05.2024 во 13.00 часот во СВР Скопје, А.Ј.(66) од Скопје пријавил дека околу 12.00 часот во неговиот двор, на подрачјето на Гази Баба,...

Матурант ја предизвикал ноќната сообраќајка во Штип

Матурант ја предизвикал ноќната сообраќајка во Штип Матурант ја предизвикал сообраќајната несреќа што синоќа по полноќ се случи на ул. „Гоце Делчев“ на влезот од...

Велосипедистите в недела ќе возат во чест на Васил Јанкула-Нашиот Преспански херој !!!

Оваа недела со почеток од 9 часот велосипедистите од цела Македонија ќе возат околу Охридско езеро во чест и сеќавање на Васил Јанкула познат...