18.9 C
Ohrid
среда, септември 22, 2021
Почетна Македонија Уште една тешка будала на Тик Ток: Скопјанец се јавува во брза...

Уште една тешка будала на Тик Ток: Скопјанец се јавува во брза помош и си тера мајтап, ”Ало ми гори ве молам” !!!!

Translate (Eng):[gtranslate]

На социјалните мрежи се појави видео во кое младо момче се јавува на брза
помош до цел да се шегува со вработените.
Видеото е објавено на тик ток од страна на скопјанец потпишан како
„колевски“, а во истото тој ѕвони на телефонскиот број за брза помош 194,
каде вели “ми гори, ве молам побрзо”.
Во објавеното видео освен тој, се појавува девојка која седи до него, како и
уште едно лице кое го снима разговорот.

Граѓаните бараат од МВР целосно да го расветли и овој случај и да се стави еднаш крај на оваа социјална мрежа !!!!!!!

РЕКЛАМА
- Реклами -