17.9 C
Ohrid
недела, мај 19, 2024
ПочетнаЗабаваШамари летаат на сите страни: Маж и жена се испотепаа на плажа...

Шамари летаат на сите страни: Маж и жена се испотепаа на плажа !!!

На интернет се појави снимка на која се гледа тепачка меѓу маж и жена на некоја плажа во Црна Гора.

Постар маж со раце yдиpaл по лице една жена, која му возвратила со иста мера, односно со yдap со влечки по глава.

Физчката пресметка започнала откако мажот ја нападнал со вулгарни зборови…..

 

 

View this post on Instagram

 

Спаваш ли мирно Конор Мекгрегоре?

A post shared by Подгорички времеплов (@podgoricki_vremeplov) on

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Марија на матурската забава во Берлин се појави во македонска народна носија!

Марија на матурската забава во Берлин се појави во македонска народна носија! Марија со нејзините родители Игор и Бети Кирески со потекло од Гостивар, живеат...

Во завршна фаза градежните активности за партерно уредување на дворот во Охридската Гимназија

Градежните активности за партерно уредување на дворот на гимназијата „Св. Климент Охридски“ кои се одвиваат во овој момeнт се во завршна фаза. Треба да...

Сиљановска Давкова назначи нов генерален секретар, познатиот новинар ќе биде негов заменик

Претседателката Гордана Сиљановска Давкова ги има првите кадровски решенија за во Вила Водно. Досегашниот генерален секретар Миле Бошњаковски и неговите заменици Билјана Радева и...

Деветмесечно бебе почина во Општата болница во Охрид.

Деветмесечно бебе почина во Општата болница во Охрид. Портпаролот на СВР Охрид, Стефан Димоски вели дека случајот е пријавен во полиција вчера во 08:10 часот. -...