22.9 C
Ohrid
среда, јуни 23, 2021
Почетна Македонија Шо стока од народ ќе беше -За само 3 дена ја...

Шо стока од народ ќе беше -За само 3 дена ја уништија чешмата за пешаци и миленичиња во Аеродром

Translate (Eng):[gtranslate]

Само три дена издржала чешмата за пешаци и за миленичиња која беше поставена во скопската општина Аеродром. Жителите реагираат и се револтирани од односот на нивните соседи.

Република прешкртај xxxxx Диво племе Северна Македонија. Чешмичката за пешаци и миленичиња издржа едвај три дена – комунална инспекција и во неа е повеќе од потребна, напиша Х. А. жителка на Аеродром.

 

РЕКЛАМА

 

- Реклами -