18.8 C
Ohrid
понеделник, јуни 21, 2021
Почетна Забава Не се оди на фитнес во петок. (Видео)

Не се оди на фитнес во петок. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Грав и фитнес не одат заедно, но пак кога е петок и немаш баш некој голем избор. 🙂

 

РЕКЛАМА
- Реклами -