23.9 C
Ohrid
вторник, јуни 22, 2021
Почетна Македонија Тик Ток будалијата пуштена на најјако: ''Бабо стани умрел Зоран Заев''

Тик Ток будалијата пуштена на најјако: ”Бабо стани умрел Зоран Заев”

Translate (Eng):[gtranslate]

Време е институциите да превзмет нешто против оваа социјална мрежа. Нема ден да не сме сведоци како младината станува од глупава по глупава… малолетни деца посакуваат туѓа смртт се исмеваат со болни, гладни, пцовки на етнича и верска основа, девојки со девојки како се бакнуваат и што уште не друго. За тие што не се информирани во Македонија е поткрената петиција за укинување на оваа социјална мрежа.

Ова девојче пробува да направи невкусна шега со нејзината баба додека спие, таа ја буди со зборовите ”Стани бабо умрел Зоран Заев” коментарите ќе ги оставиме на институциите и на пошироката јавност !!!

 

РЕКЛАМА

@ristevvskai##fyp

♬ original sound – mihaelaristovskaa

- Реклами -