10.1 C
Ohrid
вторник, октомври 27, 2020
Почетна Забава Владата започна да ги избира новите директори, по нивната струка. (Видео)

Владата започна да ги избира новите директори, по нивната струка. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Доколку се прашувавте од каде им се идеите на политичарите, и зошто 29 години вртиме во исто место, после овој скеч на К-15 ќе ви станат многу нешта појасни.

РЕКЛАМА
- Реклами -