12.7 C
Ohrid
вторник, октомври 27, 2020
Почетна Македонија Заев: Поканата за влез во Нато си ја носам во Џеб за...

Заев: Поканата за влез во Нато си ја носам во Џеб за да ми го грее срцето !!!

Translate (Eng):[gtranslate]

Некој се грее на дрва, некој на струја, друг на пелети, а премиерот наш се грее на поканата од Нато..

РЕКЛАМА
- Реклами -