30.9 C
Ohrid
четврток, јули 29, 2021
Почетна Македонија ''Епидемиолог Д-р Зоран Заев, ќе ви каже збор два за Корона вирусот''...

”Епидемиолог Д-р Зоран Заев, ќе ви каже збор два за Корона вирусот” !!

Translate (Eng):[gtranslate]

Кога си знаеш не е ништо тешко во животот. Премиерот Зоран Заев му го зеде лебот и на епидемиолозите, тој во неколку збора ќе ви објасни како ќе ја поминеме зимата и што всушност не очекува во врска со корона вирусот.

РЕКЛАМА
- Реклами -