31.9 C
Ohrid
четврток, јули 29, 2021
Почетна Македонија Исчезна 14 годишно девојче од Скопје, случајот е пријавен во МВР.

Исчезна 14 годишно девојче од Скопје, случајот е пријавен во МВР.

Translate (Eng):[gtranslate]

Вчера во 03,00 часот во СВР Скопје, С.А.(49) од Скопје приjaвила дека од домот се оддалечила нејзината ќерка Ш.А.(14) од Скопје.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

 

РЕКЛАМА
- Реклами -