30.9 C
Ohrid
четврток, јули 29, 2021
Почетна Македонија Васко Ефтов за рестрикциите: Шо ти е Македонче, фати го за гуша...

Васко Ефтов за рестрикциите: Шо ти е Македонче, фати го за гуша газ дава, пушти го газ бара !!! (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Васко Евтов ги опишува Македонците во врска со корна вирусот. Сакаме карантин и рестрикции, па не сакаме рестрикции после.. Тоа ти е просечно Македонче фати го за гуша газ дава пушти го газ бара.

РЕКЛАМА
- Реклами -