Милошоски се шегува за новите мерки: „Кај мене ако влезат вечерва 2 плус 5 = 7, пола од нас во комбе ќе спиеме “

Кај мене ако влезат вечерва 2 плус 5 = 7, плус мајка ми е дојдена да ни помогне, осум, пола од нас у комбе ќе спиеме…. напиша Милошоски на Твитер.

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here