30.9 C
Ohrid
четврток, јули 29, 2021
Почетна Македонија Моментот кога Груевски го донесе Мерцедесот- Ама не оној гребаниот од мачки,...

Моментот кога Груевски го донесе Мерцедесот- Ама не оној гребаниот од мачки, туку оној кој прехранува илјадници фамилии во Македонија.

Translate (Eng):[gtranslate]

Ова е моментот кога Груевски со екипата го донесе мерцедесот во Македонија.
Ама не оној гребениот од мачки, оној за кој Заев лажеше дека ќе се купуваа болнички комбиња, не оној мерцедес кој го користеа од СЈО за уцени и пресуди, не оној мерцедес во кој се вози Заев.
Туку оној другиот, Дрекслмајер. Мерцедес кој вработи и прехранува илјадници народ во земјава.

РЕКЛАМА
- Реклами -