10.9 C
Ohrid
понеделник, октомври 18, 2021
Почетна Македонија Во срцето на Струга се отвори ресторан ''Христи''- комплекс Женска плажа.

Во срцето на Струга се отвори ресторан ”Христи”- комплекс Женска плажа.

Translate (Eng):[gtranslate]

Највкусната скара во градот како и голем избор на чорби, салати и пици по италијански рецепт, организирање на роденден… се на едно место.
Ресторан Христи – Женска плажа Струга.No description available.

За сите љубители на брза храна, во склоп на ресторанот, од задната страна работи фаст фуд „Double burger“. Уживајте со нашата храна, во вашиот дом, бесплатна достава на целиот асортиман од нашето мени на телефон 077/575-194
Уживајте во прекрасниот амбиент со поглед кон Охридското езеро, Ресторан Христи – Женска плажа.

РЕКЛАМА