30.9 C
Ohrid
четврток, јули 29, 2021
Почетна Забава После обуката од 85.000 евра магарето научило и да се ниша на...

После обуката од 85.000 евра магарето научило и да се ниша на нишалка. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

И покрај магарешкиот инает кога му кажале дека ќе земе 85.000 евра и доколку ја научи обуката ќе го постават пратеник, тоа научило и да се ниша на нишалка, покрај што било тренирано за политика….

РЕКЛАМА
- Реклами -