18.9 C
Ohrid
вторник, јули 23, 2024
ПочетнаЗабаваЌе се соблече гола: Ивана Кнол даде ветување, на потег е Лука...

Ќе се соблече гола: Ивана Кнол даде ветување, на потег е Лука Модриќ и репрезентацијата

Атрактивната Ивана Кнол даде ветување по триумфот на Хрватска против Бразил, таа ќе се соблече гола доколку „коцкестите“ го освојат мундијалот во Катар.

Ивана Кнол е една од главните атракции на Светското првенство, најпознатата хрватска навивачка привлекува огромно внимание со оскудните модни комбинации со мотивите на хрватската шаховница.

Таа е подготвена да оди чекор понапред доколку „коцкестите“ забележат уште две победи во Катар и во разговор со медиумите од Германија вети дека ќе се соблече гола.

Доколку Хрватска го освои мундијалот во Катар, паѓа мојата облека – порачала Ивана Кнол.

Хрватска во вторник ќе се бори за ново финале, противник ќе им биде Аргентина предводена од Лео Меси.

spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Левица: Тежок криминал во „Кромберг и Шуберт”- Врз грбот на работниците

​​​​Неколку дена во фабриката „Кромберг и Шуберт” е присутна финансиска полиција поради сомневање за проневера на милионски суми. Криминалниот ланец помеѓу управата во најпрофитабилниот...

На 26-07 во петок, свечено отварања на eтно Ресторанот и вила Бате Боле во село Лешани !!

Во срцето на општина Дебрца, поточно во село Лешани во петок на 26 јули во 19:00 часот  се отвора етно ресторан Бате Боле. Побегнете...

Чавков, Јане Ченто и други осудени за 27-ми април излегуваат од затвор на 30 дена

Осуденици за случајот 27 април се повикале на Членот 225 од Законот за извршување на санкциите, чиишто измени беа изгласани кон крајот на месец...

Директор д-р Асен Шајн ја предаде должоста на новиот В.Д. Директор д-р Горан Маркоски, со желби за понатамошен успех и континуитет во работата.

Примопредавање на функцијата директор на ЈЗУ Општа болница Охрид Денеска во просториите на административната зграда при ЈЗУ Општа болница Охрид, во пријатна работна...