Празник за очи: На Теа Таировиќ и испаднаа силиконите.. (Видео)

Теа Таировиќ жари и пали на Балканот. Таа го има еден од најголемите хитови „Хајде“ која се пее во сите дискотеки.

На социјалните мрежи се појави видео на кое се гледа како и испадна едната града во тесното сино здолниште.

ВИДЕО ТУКА

 

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here