16.7 C
Ohrid
вторник, септември 28, 2021
Почетна Забава (Видео) Познат Тиктокер го поли со бензин па го запали неговиот мерцедес...

(Видео) Познат Тиктокер го поли со бензин па го запали неговиот мерцедес „AMG GT63 S“

Translate (Eng):[gtranslate]

Дваесетгодишниот Михаил Литвин, казахстанскиот Тик Ток автор, го запали својот Мерцедес „AMG GT63 S“ на една ливада во Русија.

Заради што Михаил се одлучил на ваков потег не е познато, а најверојатно е поради големиот број дефекти и поради тоа што автомобилот почесто му бил на сервис отколку што го возел.

РЕКЛАМА
- Реклами -