Видео: Се појави уште еден Димитар Апасиев

Познатата шминкерка Андријана Станковска која е позната по своите трансформации во познати личности овој пат со урнебесно видео уште еднаш ги изненади своите следбеници. Таа се трансформираше во претседателот на Левица Димитар Апасиев. Погледнете го видеото тука.

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here