17.9 C
Ohrid
сабота, мај 25, 2024
ПочетнаЗабаваПознатиот Јутјубер Ритко Мемедов од Битола, врзал две девојки за врат и...

Познатиот Јутјубер Ритко Мемедов од Битола, врзал две девојки за врат и ги шета како кучки.

Во неколку наврати имаме пишувано на оваа тема што прават вашите деца пред таблет компјутер или телефон, дали гледаат едукативни работи или ги пратат будалиите на тик ток или инстаграм. Замислете овие две девојки од Струмица ”утре” ќе треба да станат мајки и да ги советуваат нивните деца што е добро а што не е.

Не залудно ја споменуваме реченицата дека во Македонија има многу пострашни работи од Короната..

Во продолжение погледнете го видеото и видете за што се работи, а коментарите ги оставаме на вас !!!!!

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Вучиќ: Ме погоди тоа што Северна Македонија гласаше за резолуцијата за Сребреница

Претседателот на Србија, Александар Вучиќ, синоќа во Белград изјави дека е погоден од гласањето на резолуцијата за Сребреница од Северна Македонија во Генералното собрание...

82-годишен дедо истепал 66-годишен Скопјанец.

На 23.05.2024 во 13.00 часот во СВР Скопје, А.Ј.(66) од Скопје пријавил дека околу 12.00 часот во неговиот двор, на подрачјето на Гази Баба,...

Матурант ја предизвикал ноќната сообраќајка во Штип

Матурант ја предизвикал ноќната сообраќајка во Штип Матурант ја предизвикал сообраќајната несреќа што синоќа по полноќ се случи на ул. „Гоце Делчев“ на влезот од...

Велосипедистите в недела ќе возат во чест на Васил Јанкула-Нашиот Преспански херој !!!

Оваа недела со почеток од 9 часот велосипедистите од цела Македонија ќе возат околу Охридско езеро во чест и сеќавање на Васил Јанкула познат...