18.9 C
Ohrid
недела, јуни 13, 2021
Почетна Македонија Нов „бисер“ на Заев: Во Македонија казината работаат деливери, со испорака на...

Нов „бисер“ на Заев: Во Македонија казината работаат деливери, со испорака на врата. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Само Македонија има деливери казино! 🤣🤣🤣“

РЕКЛАМА
- Реклами -